Beylikdüzü'nün Güzellik Merkezi

Yüksek Teknoloji Ekipmanlar

Yeni Trend Ürünler

Tecrübeli, Uzman Kadro

Temiz ve Hijyenik Ortam

Kuaför Hizmetleri

K9 Türk Köpek Eğitim Merkezi

Büyükçekmece köpek eğitim merkezi arayışındaysanız doğru yerdesiniz! K9Türk Köpek Eğitim Merkezi ailesi olarak köpeğinizin her an yanındayız!
Köpek sahiplerinin yaşadıkları en büyük problemlerin başında, köpeğin denileni yapmaması ve bulunduğu ortama adapte olamaması gelmektedir. Özellikle yeni köpek sahiplerinin en çok karşılaştıkları sorun köpeğin yeni ortama alışamamasıdır. Bunun sonucunda da saldırgan ve aksi tavırlar sergilemesi köpek sahiplerini köpekleri için eğitim merkezi aramaya yönlendirmiştir. Köpekler eğitildiklerinde sahiplerine karşı itaatkar olurlar. Gel, otur, kalk, havlama gibi komutları yerine getirirler. Köpek eğitim merkezlerindeki uzman eğitmenler bu yönde çalışmalar yapar.

 

 

Gece´nin Sahibine Olan Özlemi

Gece, K9 Türk Çatalca´da eğitim alan bir dişi pitbul. Kendisi ile yaklaşık 1 aydır beraberiz ve eğitimlerinin başlangıcını gayet iyi tamamladı. Sahibide aynı şekilde 2 günde bir gelerek eğitimleri takip ediyor ve aldığı eğitimler hakkında bizden bilgi alarak kendiside eğitimi ne kadar aldığını kontrol ediyor. K9türk olarak Çatalca´da köpek bakımı, köpek evi, köpek eğitimi hizmeti vermekteyiz yerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için fotoğraflarımıza bakabilir veya blog sayfamızdan yazılarımızı takip edebilirsiniz.

K9 TÜRK KÖPEK EĞİTİM MERKEZİ

About us

J. W. beauty center was established Mrs. Yasemin KUZU.Peaceful atmosphere, security, technological equipment, our experienced friendly team with aesthetics and beauty sector, serving our valued central location.Our Center works and serves only to women on reservations.
 
Our mission is health, beauty and aesthetics industry by following the sectoral development in the world conscious, standard, quality and rich experience to our guests, and produce a permanent service of combining our healthy for to enhance service by providing customer satisfaction is our most important mission is to maximize.
 
Our vision in the field of health, beauty and Aesthetics to follow the ever-changing and evolving technology, by offering the highest quality service to our guests about healthy partake in maximum customer satisfaction is to be a leader hub with.

UZMANIMIZA SORUN

İletişim
0

Mutlu Müşteri

0

Profesyonel Eğitimci

0

Eğitilen Köpek